Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Hillary Clinton(Gerçeği Bilseydim Desteklemezdim)

Gönderen Konu: Hillary Clinton(Gerçeği Bilseydim Desteklemezdim)  (Okunma sayısı 2312 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DER!N

• Yeni Üye
  • *
Hillary Clinton(Gerçeği Bilseydim Desteklemezdim)
« : Eylül 18, 2008, 02:59:55 ÖS »
Gerçeği bilseydim savaşı desteklemezdim 50% 75% 100% 125% 150% 175% 200%  
 ABD'de 2008'de yapılacak başkanlık seçimlerinde aday olması beklenen eski Başkan Bill Clinton'ın eşi New York Senatörü Hillary Clinton, 2002'de Irak savaşını desteklediği pozisyondan geri adım atarak, "şimdi olsa bu savaşa onay vermeyeceğini" söyledi.
Clinton, NBC Televizyonu'nun 2002'de savaşa verdiği onay konusundaki bir soruya cevabında, "Açıkça, şimdi bildiğimizi o zaman bilseydik, savaşı onaylamazdık ve ben şimdi bildiklerimi bilseydim kesinlikle destek vermezdim." dedi. Clinton'ın bu çıkışı siyasi çevrelerce, başkanlığa aday olduğunu açıkça vurgulaması ve Demokrat Parti adayı olarak başkanlık yarışında öne çıkmayı istemesi olarak yorumlandı. Senatör Clinton, şimdiye kadar konuya ilişkin kaçamak cevaplar veriyordu

« Son Düzenleme: Ağustos 04, 2009, 05:37:40 ÖS Gönderen: kuzu »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek