Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Başörtüden Değil Allahtan Kork Allahtan Süheyl Batum

Gönderen Konu: Başörtüden Değil Allahtan Kork Allahtan Süheyl Batum  (Okunma sayısı 1903 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Başörtüden Değil Allahtan Kork Allahtan Süheyl Batum
« : Ekim 08, 2010, 12:30:02 ÖS »
Bir zamanların (sözde) tarafsız profesörü son zamanlarda chp saflarına katılmasıyla artık yalanlarına kılıf bulamaz oldu bu bir gerçek.

Sayın süheyl batum bir yorumunda diyorki üniversitelerde başörtüsü serbest olması dini gereklilikten değil özgürlükten olmalı diyor aksi halde başka bir erkek öğrenci cuma günü ben okula gelmek istemiyorum diyebilir diyor.

İyide sen kimsin ya Allahın emrini görmediğin gibi insanalrı aldatmaya yanıltmaya çalışıyorsun.

Cuma günü gelmem derseymiş sanane ya gelir gelmez kural neyse o uygulanır devamsızlık vs ama bu senin sanki sözün kural gibi olmazki yıllarca insanları iranla malezya ile korkuttunuz şimdi çıkıp iran örtünme modeli olsun diyor iyiya mini etek giyenlerde iranlı bayanlar gibi giyinsin diyebilirmisin nerdeeeee

Hoş muhattap alınacak ciddiye alınacak bir yönünüz yok

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek