Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
İsmek Telekomünikasyon Kursları İş Garantili

Gönderen Konu: İsmek Telekomünikasyon Kursları İş Garantili  (Okunma sayısı 1227 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avon

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
İsmek Telekomünikasyon Kursları İş Garantili
« : Ocak 20, 2017, 09:44:07 ÖÖ »
Ön Kayıtlar Başladı
Telekomünikasyon okulu şeklinde açılacak kursların ön kayıtları başladı. İnternet üzerinden yapılacak başvurular ön kayıt niteliğinde olup, kesin kayıtlar mülakat sonucu yapılacaktır. Sizde bu eğitimden ücretsiz yararlanmak isterseniz hemen kursiyer.ismek.org adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Eğitimler 2 Farklı İsmek Kurs Merkezinde Gerçekleşecek
İstanbul’da 235 farklı noktada hizmet veren İsmek telekomünikaksyon eğitimleri için kurs merkezi sayısı maalesef biraz kısıtlıdır. 2 Farklı noktada eğitim imkanı bulunmaktadır. Avrupa yakasında Bahçelievler Anadolu yakasında ise Maltepe ilçesinde bu eğitimi bulabilirsiniz. Telekomünikasyon eğitimi bulunan İsmek kurslarının adres ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Bahçelievler
Şirinevler Mahallesi Fetih 3 Sokak No:2-4 Bahçelievler
0212 652 37 81

Maltepe
Altay Çeşme Mahallesi Bağdat Caddesi No:353 B Maltepe
0216 519 94 89

Yaş ve Mezuniyet Şartı Bulunuyor
İsmek kursları normalde 16 yaş üzeri herkese açık olmasına karşın bu eğitimde alt, üst yaş sınırı yanı sıra mezuniyet şartı bulunmaktadır. 18 Yaşını doldurmuş 40 yaşından gün almamış olmak gerekir. Eğitim düzeyi ise başvuru yapacaklar en az lise mezunu olması gerekir. Başvuru yapmadan önce bu detayları dikkate almanız gerekir.

Eğitimler 64 Saat Sürecektir
Başvuru yapanlar arasında mülakat ile seçim yapılacak olup, 16 kişilik sınıflarda toplamda 64 saat sürecek eğitimlere geçilecektir. Eğitimler teknik, iletişim ve satış olmak üzere 3 farklı kategoride yapılacak olup, ilk 24 saat teknik eğitimler verilecektir. Geri kalan 24 saatlik eğitim ise daha çok iletişim ve cihazlar üzerine olup, kalan 16 saatlik eğitim dilimi ise bireylerin satış üzerine başarılı olmasını amaçlamaktadır.

Başarılı Olanlar Türk Telekom Bayilerinde İşe Başlayacak
Eğitimi başarıyla tamamlayanlar arasından yetenek testi ile seçim yapılacaktır. Seçilen arkadaşlarımız İstanbul dahil 81 ilde bulunan Türk Telekom bayilerinde Telekomünikasyon satış danışmanı olarak görevlendirilecektir. Gönül ister ki eğitimi katılan herkes bu kurumda istihdam edilsin. Fakat bu çok da mümkün görünmüyor. O nedenle eğitim almaya hak kazandıysanız yeteneklerinizle 1 adım daha önde olmaya çalışmalısınız.

Konuyla ilgili daha fazla bilgi ve belgeye aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
« Son Düzenleme: Mayıs 25, 2022, 12:25:03 ÖS Gönderen: YOLCU »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek