Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Kaymek İkinci Dönem Kayıtları Başlıyor

Gönderen Konu: Kaymek İkinci Dönem Kayıtları Başlıyor  (Okunma sayısı 1887 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avon

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Kaymek İkinci Dönem Kayıtları Başlıyor
« : Aralık 21, 2016, 08:07:49 ÖÖ »
Türkiye’nin en gelişmiş ücretsiz kurslarından biri haline gelen KAYMEK isminde ve logosunda değişiklik yaparak hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. Yeni ismi Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş olarak değişmiş olup, yeni planlamada çocuklar, yetişkinler ve kadınlar için daha fazla eğitim fırsatı sunuyor. Her yıl 2 farklı kayıt tarihi ile kursiyerlerini belirleyen kurum 2016-2017 kayıt tarihleri açıklandı.

İkinci Dönem Kayıtları 4 Ocak 2017’de
Yukarıda da belirtildiği gibi ilk kayıtları Eylül ayında gerçekleşmiş olup, 2. dönem kayıtları ise yeni yılda yani 4 Ocak 2017 Perşembe günü başlayacaktır. Kayseri ve ilçelerinde yaşayan 16 yaş üzeri herkesin yararlanabildiği Kaymek kursları hakkında detayları sayfada bulacaksınız.

Başvurular Online ve Kurs Merkezlerinde Bizzat Yapılıyor
Gelişen teknolojiyi yakından takip eden sanat ve meslek kursları insanlara kolaylık sağlamak adına özellikle online başvuru imkanları geliştirmeye devam ediyor. Son olarak Kaymek online başvuru hayata geçirilmiş olup, kaymekonline.com ve kurs merkezlerinde bizzat yapabilirsiniz.

Gelirken Yanınızda Bu Belgeleri Getirmeyi Unutmayın
Başvuru esnasında sizden nüfus cüzdanı fotokopisi, öğrenim belgesi fotokopisi ile 1 adet vesikalık fotograf ve dosyalarınızın saklanması için 1 adet föy dosyası istenmektedir.

Kurslardan Yararlanmak İçin 16 Yaş ve Üzeri Olmalısınız
Şehrin gelişen sanayi ve istihdam alanlarına katkı sağlamak için hayata geçirilen Kaymek kursları sanat ve mesleki eğitim ağırlıklı olması nedeniyle şuan sadece zorunlu öğrenim yaşını tamamlamış olanlar yani 16 yaş ve üzeri bireyler üst yaş sınırı olmaksızın yararlanabilmektedir.

Öğrenciler Genç Kaymek Kurslarından Ücretsiz Yararlanıyor
Her yaş ve her tarza uygun kursları bulacağınız Kayseri’de öğrencilerde unutulmadı ve onlar için eğitim veren Genç Kaymek kursları kuruldu. Ortaokul ve Lise öğrencilerine ücretsiz eğitim desteği veren kurum okuldan geri kalan vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen öğrencileri bekliyor.

Talas İlçesinde Kurs Merkezi Açıldı
İlk etapta il merkezinde başlayan eğitimler hızla yaygınlaşmaktadır. Aynı şekilde Kaymek kursları da şehrin dört bir yanında hızla yaygınlaşmaktadır. Son olarak Talas ilçesinde kurs merkezi açan kurum böylelikle kurs merkezi sayısını 15’e çıkardı.

Kaymek İş Başvurusu Artık Daha Kolay
Bu tür kurumlar sadece eğitim vermekle kalmıyor aynı zamanda eğitimciler için kariyer ve kazanç fırsatı anlamına da geliyor. Her yıl onlarca eleman alımı yapan Kaymek iş başvurusu için yeni bir platform geliştirmiş olup, başvuru yapmak isteyenler artık yandaki bağlantıdan https://buyuksehiregitim.com/?sayfa=41 yapabilirsiniz. Tabii ki sadece ihtiyaç olduğunda başvuru yapabileceğinizi bilmelisiniz.

Öğrenciler İçin Matematik Kursları Başladı
Kayseri’de yaşayan herkese eğitim vermeyi hedefleyen kurum öğrenciler için Genç Kaymek projesini hayata geçirmiş olup, bu yıl bir ilke imza atarak bu merkezlerde öğrenciler için matematik ve LYS hazırlık eğitimlerine başlanmıştır.

Kaymek 2017-2018 Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
4 Ocak tarihinde başlayacak olan 2. dönem kayıtları ile 2016-2017 normal kurs kayıtları son bulacaktır. Muhtemelen geçen yıl olduğu gibi yaz kursları gerçekleşecektir. Buna müteakip olarak Kaymek 2017-2018 kayıtlarına geçilecek olup, her yıl olduğu gibi Eylül ayında başlayacaktır. Bununla ilgili sitemiz ve sosyal medya sayfalarımızda duyurulara yer verilecektir. https://www.kursu.biz/kaymek-kayit-tarihleri

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek