Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Yunus Balta Kültür Merkezi

Gönderen Konu: Yunus Balta Kültür Merkezi  (Okunma sayısı 2553 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avon

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Yunus Balta Kültür Merkezi
« : Ekim 26, 2016, 10:25:11 ÖÖ »
Esenyurt Belediyesinin kültür ve sanata verdiği önemin en büyük göstergelerinden biri olan Yunus Balta Kültür ve Sanat Merkezi, 2011 yılının Mayıs ayında hizmete girmiş olup kısa sürede Güzelyurt mahallesi ve Cumhuriyet mahallesi sakinlerinin beğeni ve takdirini kazanmıştır.

Yunus Balta Kültür Merkezimiz 4 katlı olup 150 kişilik çok amaçlı salon, 9 derslik, 1 fitness salonu ve kütüphanesi ile hizmet vermektedir. Eğitim kurslarının yanında kültür merkezimiz Konser, Okur-Yazar Buluşması, Seminer, Söyleşi ve Sergi gibi birçok kültürel faaliyete ev sahipliği yapmaktadır. Merkezimizde farklı branşlarda eğitim verilmekte, eğitim programlarından mezun olan her öğrenciye mezuniyet sertifikası hediye edilmektedir. Eğitim ve Kültürel faaliyetlere katılmak tamamen ücretsizdir.

Merkezimizde Bulunan Kurslar ;

*Ud

*Bağlama

*Ebru

*Gitar

*Keman

*Halk Oyunu

*Yaratıcı Drama

*Diksiyon

*Resim

*Biçki Dikiş

*Bilgisayar