Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Adana Sanat ve Meslek Kursları

Gönderen Konu: Adana Sanat ve Meslek Kursları  (Okunma sayısı 1236 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avon

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Adana Sanat ve Meslek Kursları
« : Mayıs 29, 2015, 08:06:25 ÖÖ »
Adana Büyükşehir Belediyesi Kursları
Belediyenin kendine ait bir kurs markası olmayıp, merkez ilçelerimizden biri ve aynı zamanda Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olan Seyhan’da faaliyet gösteren Seyhan Halk Eğitim Merkezi ile ortak çalışmalar yapılmaktadır. Standart bir kurs bilgisi verilmemektedir.

Seymer (Seyhan Belediyesi)
Yukarıda kısaca bahsi geçen Seyhan Belediyesi Adana ilimizin yarısını teşkil etmektedir. 800 bin ve üzeri insanın yaşadığı bu ilçede aynı zamanda Seyhan Belediyesi Meslek Edindirme Kursları Seymer bulunmaktadır. İlçe genelinde 10 farklı noktada bulunan kurs merkezleri ve yaklaşık 30 branşta eğitim vermektedir. Eğitimleri ücretsiz ve sertifikalı olan Seymer Hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
https://www.ismekkurs.com/seymer

Adana Halk Eğitim Merkezleri
15 İlçeden oluşan Adana Büyükşehir Belediyesi her ilçede bir HEM kursları bulunmaktadır. Yaklaşık 500 branş ile eğitim veren Adana Halk Eğitim Merkezi kursları ile sizde geleceğin mesleklerine adım atabilirsiniz.

Adana İşkur Kursları
Hem mesleki eğitim, hemde eğitim sonrası iş garantisi verebilen tek kurs sanırım Türkiye İş Kurumu olacaktır. Bunlarlada yetinmeyen kurum eğitime katıldığınız her gün için harçlık vermektedir. Ayrıca eğitim süresince sağlık sigortanızda devletimiz tarafından sağlanmaktadır. Adana İşkur kursları hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki adres ve telefondan ulaşabilirsiniz.

Adana İşkur
Seyhan Mahallesi Karataş Caddesi No:4 Yüreğir
0322 324 00 17

Ceyhan İşkur
Burhaniye Mahallesi Hükümet Caddesi Kat:1 No:77 Ceyhan
0322 613 13 80

Adana Kosgeb Kursları
Yaşadığı şehirde kendi işini kurmak, istihdama katkı sağlamak, üretmek ve gelişmek isteyenler içinde Adana Kosgeb sizlere maddi destek vermektedir. Devletimizin bir kurumu olan Kosgeb ile iş kuracaklara maksimum 100 bin TL’ye kadar hibe ve faizsiz kredi verilmektedir. Bu imkanlardan yararlanabilmek için öncelikle Adana Kosgeb kursları tarafından 70 saatlik uygulamalı girişimcilik eğitimi almalısınız. Adana Kosgeb kursları için yetkili kurum ve kuruluş bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Kosgeb Adana
Yeşiloba Mahallesi Sanayi Sitesi 1150/58 Sokak 34.Blok No:28 Seyhan
0322 428 91 29

Ceyhan Ticaret Odası
Hükümet Caddesi No:77 Ceyhan
0322 613 10 73

https://www.ucretsizkurs.net/adana-kurslar

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek