Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
3 Boyutlu Nesne Modelleme Kursu

Gönderen Konu: 3 Boyutlu Nesne Modelleme Kursu  (Okunma sayısı 892 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
3 Boyutlu Nesne Modelleme Kursu
« : Mart 02, 2015, 07:27:48 ÖÖ »
İsmek 3 Boyutlu Nesne Modelleme Kursu
Bilişim teknolojoleri alanında oldukça geniş kapsamlı eğitimlere imza atan İsmek aynı başarıyı Radyo Televizyon alanındada göstermeye devam ediyor. İsmek 2014-2015 eğitim öğretim döneminde eğitimini vermeye başladığı 3 Boyutlu Nesne Modelleme kursu 160 saat sürecek kurslardan oluşmaktadır. Bilgisayar destekli olarak Maya çizim proğramında nesne çizim yeteneği kazandırılmaktadır. Eğitimlere ilk etapta modelleme tekniği öğretilerek başlanacak olup, devamında son yıllarda aşina olduğumuz organik modelleme ile devam edilecektir. Devamında ise karakter oluşturma ve bunların animasyon haline getirilmesini öğreneceksiniz. Nesne biçimlendirmelerine ek olarak hazırladığımız tasarımlarda sanal ışık ve sanal kamera kullanmayı öğreneceksiniz.

Maya Kursuna Katılım Şartları
Uzmanlık alanında eğitim olması ve kontenjan kısıtlı olması nedeniyle bu eğitime katılacaklarda bazı ön yeterlilikler aranmaktadır. İlk etapta bilgisayar kullanımına hakim olmak gerekli olup, devamında ise 3D MAX, Photoshop ve temel seviyedede olsa Illustrator bilginiz olması gerekmektedir.

Yenibosna İsmek Mesleki Uzmanlık Merkezi
Uzmanlık seviyesinde bir eğitim olduğunu ve bazı şarları olduğundan bahsettikten sonra bir kısıtlamanında yaş sınırlaması olduğu söylenebilir. İsmek’in uzmanlık merkezlerinde verilen eğitimlere sadece 16-45 yaş arası kursiyerler katılabilmektedir. Yukarda istenen bilgiler ve yaşınız uygunsa sizde kursiyer.ismek.org adresinden hemen online kayıt olabilirsiniz. Şimdiden tüm arkadaşlara başarılar dileriz.

https://www.ismekkurs.com/maya-kursu

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek