Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
12 Adet Ücretsiz Yabancı Dil Kursu

Gönderen Konu: 12 Adet Ücretsiz Yabancı Dil Kursu  (Okunma sayısı 1094 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
12 Adet Ücretsiz Yabancı Dil Kursu
« : Temmuz 01, 2014, 06:45:57 ÖS »
Yabancı Dil Kursları

Başta halk eğitim merkezi olmak üzere Türkiye’nin bir çok belediyesi tarafından sanat ve meslek edindirme amaçlı açılmış olan eğitim merkezleri aynı zamanda ücretsiz olarak yabancı dil eğitimleri vermektedir. Bunlar arasında İsmek, Komek, Busmek, Beltek öne çıkmaktadır. Dilerseniz ücretsiz yararlanabileceğiniz eğitimlere bakalım.

İngilizce
Dünyada en çok konuşulan diller arasında yer alıp halk eğitim merkezi ingilizce kursları çok gelişmiş seçenekleri sunuyor. Temel ve ileri seviye yanısıra aynı zamanda mesleki ingilizce eğitimleri bulunmaktadır. Hemde öyleki nerdeyse tüm mesleklere özel mesleki ingilizce eğitimleri bulunmaktadır.

Almanca
Özellikle 1970 yılında Türk halkının önemli bir bölümünün çalışmak için gittiği ve şuan 3 milyon vatandaşımızın yaşadığı Almanya yine popüler diller arasında yer almaktadır. Ücretsiz almanca kursu arayanlar için temel ve ileri seviye eğitimler ile mesleki almanca eğitimleri verilmektedir. Mesleki almanca eğitimi konaklama, seyahat ve yiyecek içecek üzerine planlanmıştır.

Çince
Dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip olan ülkesi Çin ile ticaret yapmak ve insanları ile iletişim kurmak isteyenler için halk eğitim merkezi başta olmak üzere ücretsiz çince eğitimi verilmektedir. Temek ve ileri seviye çince eğitimlerine ek olarak aynı zamanda yiyecek ve içecek alanında mesleki çince eğitimi alabilirsiniz.

Arapça
Özellikle ortadoğu ülkelerinin ortak dili olan arapça aynı zamanda müslümanlarında kullandığı diller arasında yer almaktadır. Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim orjinali arapça olup ülkemiz için önemli olan arap nüfusu son yıllarda hızlı artış gösteren turiz potansiyeli ile arapça bilen insanlara ihtiyaç artmaktadır. Temel ve ileri seviye arapça eğitimleri için Türkiye’nin her yerinde imkan sunulmaktadır.

Fransızca
Başkenti paris ile ünlü bir ülke olan Fransa yine popüler diller arasında yer almaktadır. Moda’nın kalbi sayılan bu şehri gezmek, görmek ve ticari faaliyetlerde bulunmak için temel ve ileri seviye fransızca eğitimleri bulunuyor.

Rusça
Dünyanın en soğuk iklimine sahip ülkelerinden birisi olan Rusya ülkemiz açısından önemli ticaret merkezleri arasınd yer almaktadır. Temel ve ileri seviye rusça ile yine mesleki rusça olarak konaklama, seyahat ve yiyecek içecek hizmetleri alanında eğitim alabilirsiniz.

Diğer Yabancı Dil Kursları

İtalyanca
    Japonca
    İspanyolca
    Boşnakça
    Bulgarca
    Yunanca

https://www.ucretsizkurs.net/ucretsiz-yabanci-dil-kursu
« Son Düzenleme: Kasım 15, 2017, 11:00:05 ÖS Gönderen: Avon »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek