Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
2014 Yıl Sonu Sergisi Etkinlik Takvimi

Gönderen Konu: 2014 Yıl Sonu Sergisi Etkinlik Takvimi  (Okunma sayısı 1126 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
2014 Yıl Sonu Sergisi Etkinlik Takvimi
« : Haziran 19, 2014, 07:33:55 ÖÖ »
İsmek 17. Genel Sergi ve Festivali
İstanbul’un halk üniversitesi haline gelen İsmek merakla beklenen yıl sonu sergisini 14-22 haziran Feshane Fuar ve Kültür Merkezinde gerçekleştiriyor. Her güne farklı proğramlar düzenleyen ismek yarışma, konser ve seminerler ile katılan misafirlere unutulmaz bir gün yaşatıyor.

Busmek 9. Genel Sergisi Doğadan Sanata
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 kurs merkezi ile ücretsiz eğitim imkanı sağlayan Busmek yine bir eğiitm öğretim dönemi sonuna ulaşmış olup başarılarını muhteşem bir sergi ile kutluyor. 19-25 Haziran tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde yapılacak etkinliklere davetlisiniz.

Ko-mek 10. Genel Sergisi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından tüm ilçelerde ücretsiz sağlana eğitimler aynı zamanda yine tüm ilçelerde muhteşem bir sergi ile son buluyor. Bununlada yetinmeyen Ko-mek 10. Genel Sergisi ile 13-16 haziran günleri muhteşem etkinliklere imza attı, çok özel yarışma ve konserler verildi.

Asmek Yıl Sonu Sergileri
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan imkanlar kapsamında Antalya’nın 11 farklı noktasında eğitim veren Asmek yorucu bir eğitim sonunda 26 mayıs 9 haziran arasında 5 farklı noktada yaptığı sergilerle Antalya halkının beğenisini toplamayı başardı.

Komek Altın Dokunuşlar Selçukludan Günümüze Sergisi
Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından 10 yıl önce kurulan Komek geçtiğimiz yıl şehrimizde bulunan kurslarla tek çatı altında toplanıp dahada büyümüştü bu yıl KOMEK Altın Dokunuşlar “Selçukludan Günümüze” 10. genel sergisi ile 31 mayıs’a kadar onbinlerce misafirini ağırladı.

Kaymek 11. Geleneksek Yıl Sonu Sergisi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi yine başarılı bir eğitim dönemi sonunda kursiyerlerin hazırladığı ürünleri 16-25 Haziran tarihleri arasında muhteşem bir Özgün konseri ile kutladı.

Gamek El Sanatları Sergisi
Güneydoğu’nun en kalabalık şehirlerinden birisi Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz kurs imkanı sağlayan Gamek 16-20 haziran tarihlerinde Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde muhteşem el sanatları örneklerini bulacağınız bir sergi ile karşınıza çıkıyor.

Yıl Sonu Sergisi

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek