Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Ağ Temelleri Kursu

Gönderen Konu: Ağ Temelleri Kursu  (Okunma sayısı 984 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Ağ Temelleri Kursu
« : Mayıs 26, 2014, 07:45:54 ÖÖ »
Ağ Temelleri Kursu (176 Saat)

Bilgisayar donanım alanında ciddi bir eğitim olan ağ temelleri kursu size çok önemli yetenekler kazandıracaktır. LAN ve WAN şeklinde kablolu ve kablsuz ağ kurabilmeyi öğreneceğiniz bu eğitimlerde aynı zamanda IP ve TCP/IP konularında önemli bilgileri göreceksiniz. Kablolu ağlar için çok önemli olan kablolama ve optik kablolama ile veri akışının olup olmadığının kontrolünü sağlamak için gerekli cihazlar ve kullanım bilgilerini bol uygulamalı eğitimlerde görecek ve çok seveceğiniz bilgilere erişeceksiniz.

İsmek Ağ Temelleri Kursu (Ücretsiz)

İleri seviye eğitim olması nedeniyle İsmek mesleki uzmanlık merkezlerinde bulabileceğiniz bu eğitim şuan sadece Yenibosna ismek mesleki uzmanlık merkezinde verilmektedir. Aşağıda adres ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

Yenibosna İsmek Mesleki Uzmanlık Merkezi
Mustafa Bilici İş Merkezi Yıldırım Beyazıt Caddesi No:94 Yenibosna
0212 451 75 06

Ağ Temelleri Kursu

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek