Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Aile ve Tüketici Bilimleri

Gönderen Konu: Aile ve Tüketici Bilimleri  (Okunma sayısı 1255 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Aile ve Tüketici Bilimleri
« : Mart 11, 2014, 07:49:39 ÖÖ »
Kelime manasına baktığınızda basit bir eğitim gibi görünen Aile ve Tüketici Bilimleri aslında hiçte öyle olmayıp Üniversiteler için özel bölümler olduğunuzu bilmenizi isterim. Üniversite okuma imkanı olmayanlar üzülmesin şimdi bir çok ücretsiz kurs merkezi gibi istanbulda çok önemli başarılar sağlamış olan İsmek Aile ve Tüketici Bilimleri alanında 4 farklı eğitim imkanı sizi bekliyor. Hemen branşlara başlık olarak bakacak olursak, Çocuk Beslenmesi, Görgü Kuralları, Tüketici Hakları Eğitimi ve Müşteri Temsilcisi Eğitimi alanında ücretsiz eğitimleri seçebilirsiniz. Dilerseniz bu branşların içeriği ve eğitim sürelerine başlıklar halinde göz atalım.

İsmek Aile ve Tüketici Bilimleri

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek