Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Terk Edip Giderken Dönmeyeceğine Söz Verir misin?

Gönderen Konu: Terk Edip Giderken Dönmeyeceğine Söz Verir misin?  (Okunma sayısı 2211 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gizem

• Yeni Üye
  • *
Terk Edip Giderken Dönmeyeceğine Söz Verir misin?
« : Ekim 07, 2010, 02:04:19 ÖS »
Yaptıklarının bedelini öderken başını dik tutabilecek misin?

Son sözü söylemenin sözüm ona keyfini yaşarken filmlerdeki gibi 'ceketimi aldım ve arkama bile bakmadım' repliğini eşe dosta böbürlene böbürlene anlatırken bir daha dönmeyeceğine emin misin? ..

Büyük bir gürültüyle içerdekinin yüzüne çarptığın kapıyı bir süre sonra nazik nazik tıklamayacağından hiç şüphe duymuyor musun? ..

Yataktan kalkarken aylarca dokunduğun bu tene bir daha dokunmayacak kadar onurlu musun? ..

Merdivenlerden hışımla inerken sildiğin telefon numaramı tekrar yazmayacağına dair ettiğin yemini tutabilecek misin? ..

'Beni bir daha arama' diye bağırırken 'Beni bir daha aramayacak' kadar kendine güveniyor musun? ..

Ağız dolusu sövgülerin için yüzün kızararak özür dilemeyecek kadar karakterli misin? ..

Aynı ismi taşıdığımız arkadaşına seslenirken aklına gelme olasılığım seni rahatsız etmiyor mu? ..

Bir süre sonra ortak arkadaşlarımıza 'ne yapıyor iyi mi' diye sormayacağından...

Başka biriyle gördüğünde üzülüp sinirlenmeyeceğinden...

O akşam yağmura aldırmadan niçin kendini yerlere atıp hıçkıra hıçkıra ağladığını eşe dosta izah edecek mazeretlerin hazır mı? ..

Bazı şarkı sözlerilarda gözünden akan suyun yaş olmadığına inandırabilecek misin yanındakini? ..

'Ne olur gitme' derkenki halimi yaşlı gözlerinle 'Ne olur hata yaptım' derken yaşamayacağından...

Yalvarırken bıraktığın bana bir şans daha için yalvarmayacağından...

Perişan bırakırken perişan dönmeyeceğinden emin misin?

Terk edip giderken dönmeyeceğine söz verir misin?

« Son Düzenleme: Ekim 07, 2010, 10:12:15 ÖS Gönderen: lalegül »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek