Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Evleneceginiz Insani Aileniz Onaylamiyorsa Ne Yaparsiniz?

Gönderen Konu: Evleneceginiz Insani Aileniz Onaylamiyorsa Ne Yaparsiniz?  (Okunma sayısı 11159 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ela_guzel

• Yeni Üye
  • *
« : Eylül 26, 2008, 02:28:06 ÖS »
merak edıyorum arkadaşlar ... evlenmek üzeresınız,ama sizin tercih ettiğiniz kişiyi ailenız onaylamıyor... ne yapardınızz...???
« Son Düzenleme: Eylül 26, 2008, 02:58:43 ÖS Gönderen: mirac »

Çevrimdışı DER!N

• Yeni Üye
  • *
Evleneceğiniz İnsanı Aileniz Onaylamıyorsa Ne Yaparsınız?
« Yanıtla #1 : Eylül 26, 2008, 02:50:41 ÖS »
Onaylamama nedenlerine bağlı olarak değişebilir tavırlar

Çevrimdışı Aycan

• Yeni Üye
  • *
  • nereye gidebiliriz ki ah! Can, yuregimizden baska.
« Yanıtla #2 : Eylül 26, 2008, 05:19:05 ÖS »
merak edıyorum arkadaşlar ... evlenmek üzeresınız,ama sizin tercih ettiğiniz kişiyi ailenız onaylamıyor... ne yapardınızz...???

Ne kadar zor bir soru bu boyleee...  :-\

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
« Yanıtla #3 : Eylül 26, 2008, 06:17:52 ÖS »
sonuç olarak pek bişey olmuyor evleniyorsun :) bende öyle evlendim onaylamadılar ama herşeyde yanımdalardı... tabii sonuçlarınıda katlanıyorsunuz...

Çevrimdışı ela_guzel

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Eylül 26, 2008, 06:30:59 ÖS »
yani örneğin; tercih ettiğiniz kişinin ailesi mesleği, hayata bakış açısı insanlarla diyalogu size uygun biri olmnadığını söylüyor aileniz... bu durumda ne yapardınız demek ıstedım.

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Eylül 26, 2008, 08:54:36 ÖS »
Evliklerde ailenin rizasinin sart oldugunu dusunenlerdenim..Nitekim cevremizde cokca aile rizasi olmadan yapilan evlikler var ve cogu husranla sonuclaniyor malesef...Ailelerde yanlis kararlar verebiliyor bazen,ama eger o konuda israrcilarsa Cenab-i ALLAH in onlarin kalbine verdigi bir ilhamdan kaynaklaniyordur diye dusunuyorum ben hep..

Eger gercekten isteniyorsa gonullerini alacak bir yol bulunmali , hala buna ragmen aile istemiyorsa vardir bir hikmet diye dusunulmeli bence..

Tum yollar denendikten sonra tevekkel etmek gerekiyor Rabbimize..Suphesiz hayri da serri de bilen O dur..Amenna ve saddakna..

Cenab-i Rabbulalemin yanlisa dusmekten,bir saniye bile nefsimizle basbasa kalmaktan koru bizleri..Amiin.

Çevrimdışı ela_guzel

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Eylül 26, 2008, 09:50:26 ÖS »
teşekkürlerr kardeşimm...ben eğer böyle bi durumla başbaşa kalsaydım:
ailemi tercih ederdim, tabi önce bana mantıklı bi açıklama yapmaları gerekirdi... beni bu bugunlere bu yaşa aielm getirid hakları ödenmez.
eveleneceğim insanı da en az benim kadar onlarında sevmesı vede istemesı gerekir

Çevrimdışı death

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Eylül 26, 2008, 10:10:50 ÖS »
bende olsam ailemi tercih ederdim. sonuçta o insan bir gün terkedip gidebilir ama aile çocuğunu bırakmaz.bir insanıda annesinden babasından çok kimse sevemez diye düşünüyorum buda benm fikrim ::)

Çevrimdışı ela_guzel

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Eylül 26, 2008, 10:17:40 ÖS »
benim ablam ailemi dinlemeden evlendi. neymiş seviyormuş... evlendii çocuguda oldu.şimdi eniştemin aklı yüzünden ev kiralarını bile veremicek durumdalar.doğru dürüst bi işe girip çalışmıyor. nasıl olsa annem yarım ediyor. çalışmaya ne gerek varki? yaşanmış çok hayat hikayeleri var arkadaşlar ... önce aile diyelim nolurr

Çevrimdışı _SuLTaN_

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Ekim 04, 2008, 10:32:58 ÖÖ »
valla mesleği ve ailesiyle ilgili bir konuda herhalde oturup düşünürdüm biraz daha  ???

Çevrimdışı Büsra

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Ekim 08, 2008, 09:53:46 ÖS »
niye onaylamadıklarını öğrenirim çünkü onlarda elbet mutlu olmamı ister ama demekki beni mutsuz edicek bazı şeyler görmüşlerdir benim göremediğim

Çevrimdışı derya61

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Ekim 08, 2008, 10:00:21 ÖS »
ailemin onaylamadığı bir kişiyse zaten ben evlenme kararı almam o  ailemle istişare yaparım her şeyi daha iyi araştırırım istememe nedenlerini vs. Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin

Çevrimdışı SüKuT-u HaYaL

• Yeni Üye
  • *
  • Harca(ya)madığım zamanları buldum zaman içinde
« Yanıtla #12 : Ekim 11, 2008, 04:26:47 ÖS »
İlk başta şunu demek lazım senin görüştüğünü ailenin bilmemesi büyük problem..bunun doğruluğu yanlışlığı sıkıntı..ikincisi bizim imamımız bu konuda aienin istişaresinin öneminden bahsetmiş...sanmıyorum bir aile iş esleği sıkıntı etsin yani ahlak ve edebiyle alakalıdır...ve ben ailem ne derse onun seçimine razıyım..sen ne istediğini bilirsin ailene anlatırsın onlarda sana uygunsa karar verir unutmayalım ki onlar bizim iyiliğimizi düşünürler ancak...

Çevrimdışı Şeb-i Yeldâ

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Ekim 11, 2008, 07:04:50 ÖS »
Evlenemem...

Çevrimdışı manolya

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Mart 02, 2009, 12:01:43 ÖÖ »
ben evliyim onaylamadılar kaçtım

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek