Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Ehliyetiniz Var mı?

Gönderen Konu: Ehliyetiniz Var mı?  (Okunma sayısı 11657 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hayalet_06

• Yeni Üye
  • *
Ehliyetiniz varmi?
« Yanıtla #15 : Ağustos 23, 2008, 01:20:05 ÖÖ »
ehlıyetım yok ama almakta ıstemıyorum aslında benımkı bıraz korku

Çevrimdışı GoNCaMsıN

• Yeni Üye
  • *
Ehliyetiniz varmi?
« Yanıtla #16 : Ağustos 24, 2008, 12:56:45 ÖÖ »
daha yaşım gelmedi almak istiyorum..

Çevrimdışı ZiKra

• Yeni Üye
  • *
  • Ummaki, Küsmeyesin..!
Ehliyetiniz Varmi?
« Yanıtla #17 : Eylül 27, 2009, 10:02:42 ÖS »
Ehliyetim yok almak istiyorum bu sene. Bugün babamla biraz çalıştık ama gözüm korktu, bana çok zor geldi. Madem aramız da bu kadar ehliyet sahibi üye var, sormak isterim; çok zormu kullanmak,sınav vs. ?

Vazmı geçsem diye düşünmeye başladım.

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
Ehliyetiniz Varmi?
« Yanıtla #18 : Eylül 27, 2009, 10:58:30 ÖS »

Neden ? Zordan kaçmak mı gerekiyor ? :)

Kolay bir sınav ınseallah .. Bir kıtapçık veriyorlar , oradan soru soruyorlar.. Hepsi verilecek küçük kitapçıgın ıcınde sorular halınde verılıyor zaten. Tabii bu şimdilik böyle.. Yeni yürürlüğe girecek - nerdeyse tamamlanmış- sınav sisteminde oldukça zor şartlar var.. İşin aslına bakılırsa buna çok sevindim.. Şuanki sistemin kolaylığından dolayı, trafik  alabildiğince tehlikeli.. 

Muvaffak olursunuz inşeallah.. Kolay gelsin..

Çevrimdışı ZiKra

• Yeni Üye
  • *
  • Ummaki, Küsmeyesin..!
Ehliyetiniz Varmi?
« Yanıtla #19 : Eylül 27, 2009, 11:06:36 ÖS »
Amin amin inşaAllah... inşaAllah dediğiniz gibi kolay olur ve başarırım...

Binbir türlü düşünceyle girdim bu yola, zor bir karardı benim için.

Bundan dolayı biraz değmesini istiyorum verdiğim karara :)

Evet yeni sınav sistemine ne yalan söyliyeyim bende sevindim. Her ne kadar zorda olsa; trafik canavarlarına belki dur der... Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için..

« Son Düzenleme: Eylül 27, 2009, 11:07:16 ÖS Gönderen: ZiKra »

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
Ehliyetiniz Varmi?
« Yanıtla #20 : Eylül 27, 2009, 11:14:31 ÖS »

İnşeallah.. Rica ederim..

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Ehliyetiniz Varmi?
« Yanıtla #21 : Eylül 27, 2009, 11:20:47 ÖS »
ehliyet ve bilgi çok önemli arkadaşlar başımdan geçen bir anıyı paylaşıyım

çocukken eniştemin kullandığı tır vardı bende 2 ay takıldım yanına 12 yaşındayım falan tırı çalıştırmak çok hoşuma gitmişti konyadayız
boş bir otopar gibi bir yer yine bir çalıştırıyım dedim çalışmadı 2. denedim yok 3. çalıştı ama nasıl koca araç konteynerde var geri gidiyor
şaşırdım elim ayağıma dolandı ora basıyyorum bura basıyorum faydasız derken imdat firenini çekmişim öyle durdu korkum 100 netre geride tren yolu var durdu araç biri kapıyı açtı ihtiyar bir dayı bana bağırdı biraz sonra eski yerine çekti eniştem anlamadı halada haberi yok.

Çevrimdışı ZiKra

• Yeni Üye
  • *
  • Ummaki, Küsmeyesin..!
Ehliyetiniz Varmi?
« Yanıtla #22 : Eylül 27, 2009, 11:43:19 ÖS »
Evet çok haklısınız, bende bundan korkuyorum zaten. Hiçbir deneyimim yok. Sınav ezber işi geçilir ama, araba kullanmak için deneyim şart.

Rabbim cümlemize hayırlısını versin inşaAllah...

Çevrimdışı İsra

• Yeni Üye
  • *
Ehliyetiniz Varmi?
« Yanıtla #23 : Eylül 27, 2009, 11:49:27 ÖS »
aslında bende anlam vermemiştim bu ehliyet olayına bana ehliyet verdiler sınavı ilk girişimde kazandım ama kendimi trafiğe çıkacak kada iyi hissetmiyourm bu ehliyeti neden aldım hala anlamadım..  bu uygulamanın zorlaşması birazdaha iyi oldu gibi inşaAllah eskiden olduğu gibi işin içine rüşvet girmezde bu çark sağlam döner....

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Ehliyetiniz Varmi?
« Yanıtla #24 : Eylül 27, 2009, 11:59:29 ÖS »
yolcu anlatmışken bende bir anımı anlatayım :)

ankarada hasanoğlan tarlalarından birinde dayım sağolsun arabayı verdi bana al kullan diye bende ne anlarım tamam dedim. ben anlatıcam sana dedi...

geçtim direksyona tarlada aldım gidiyorum önce bir direğe teyet geçtim kocaman uçsuz bucaksız tarlada sonra patikaya çıktık :) patikadan aşağı geri düştük arabada 4 kişi daha var bizdeki ne panik arabanın arkası havada o oldu bir daha sürmedim ...

ehliyetim yok ama alıcam inşeallah hala cesaretim var ;)

Çevrimdışı İsra

• Yeni Üye
  • *
Ehliyetiniz Varmi?
« Yanıtla #25 : Eylül 28, 2009, 12:01:10 ÖÖ »
yolcu anlatmışken bende bir anımı anlatayım :)

ankarada hasanoğlan tarlalarından birinde dayım sağolsun arabayı verdi bana al kullan diye bende ne anlarım tamam dedim. ben anlatıcam sana dedi...

geçtim direksyona tarlada aldım gidiyorum önce bir direğe teyet geçtim kocaman uçsuz bucaksız tarlada sonra patikaya çıktık :) patikadan aşağı geri düştük arabada 4 kişi daha var bizdeki ne panik arabanın arkası havada o oldu bir daha sürmedim ...

ehliyetim yok ama alıcam inşeallah hala cesaretim var ;)

ehliyeti aldığın zaman ve trafiğe çıktığın saatleri bize bildirisen çok memnun olurum ahayti önem taşıyor çünki :D

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Ehliyetiniz Varmi?
« Yanıtla #26 : Eylül 28, 2009, 12:04:34 ÖÖ »
çok hızlı ve panik bir halim olduğundan sanırım evet hayati tehlikeyi sürekli taşıyorum :) bildiririm inşallah ...

Çevrimdışı ceylin

• Yeni Üye
  • *
Ehliyetiniz Varmi?
« Yanıtla #27 : Ekim 18, 2009, 11:48:21 ÖÖ »
İnşallah ablacım .. :)

Çevrimdışı hakkinihelalet

• Yeni Üye
  • *
  • Canim Oğlum
Ehliyetiniz Varmi?
« Yanıtla #28 : Ekim 18, 2009, 10:35:41 ÖS »
bende ehliyete gidiyorum ayin 26sinda sinavlari gececem benim için dua edin lütfen insALLAH alirim... sinavlardan sonrada direksyon var tabi önce sinavlari almam lazim...  :)
fransadaki system türkiyedeki gibi degil 40tane soru var 5tane yanlis hakkin var ama sorular öyle böyle degil çok zor yani... hayirlisi bakalim  :)

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Ehliyetiniz Varmi?
« Yanıtla #29 : Ekim 18, 2009, 10:50:25 ÖS »
bende ehliyete gidiyorum ayin 26sinda sinavlari gececem benim için dua edin lütfen insALLAH alirim... sinavlardan sonrada direksyon var tabi önce sinavlari almam lazim...  :)
fransadaki system türkiyedeki gibi degil 40tane soru var 5tane yanlis hakkin var ama sorular öyle böyle degil çok zor yani... hayirlisi bakalim  :)

kolay gelsin Başarılar inşeallah...

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek