Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Acı Bir Hatıra

Gönderen Konu: Acı Bir Hatıra  (Okunma sayısı 4089 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yade

• Yeni Üye
  • *
Acı Bir Hatıra
« : Eylül 09, 2008, 04:12:55 ÖS »
dün gördügüm bir kaza kardeşimle yaşadıgımız bir olayı aklıma getirdi

gerçi tamamen unuttugumda söylenemez
benim işitme engelli bir kardeşim var o zamanlar altı yaşındaydı ve beraber her hafta belirli günlerde egitim için rehabilitasyon merkezine gidiyoduk. Yolda giderken herzaman elinden tutuyorum duymadıgı için arabaların kornası çalsa bile fark etmiyor arabaları. Yine birgün beraber yürüyoruz karşıdan karşıya geçicez bir anda elimden kurtuldu ve bir taksi ayşeyi öyle bir fırlattı ki arabanın arkasına savruldu tabi ben nasıl fırladıgımı hatırlamıyorum bile
çünkü öldügünü düşündüm. sagolsunlar oradaki esnaf bizi tanıyodu artık hemen taksinin önünü kestiler ve hastaneye götürdüler aslında görünürde hiç bişey yok ama benim aklımda kesin bişey oldu diyorum hastaneye giderken aglama kırizine tutuldum ayşe beni öyle görünce o da korktu oda başladı aglamaya neyse hastaneye gittik hiç bişey yokmuş doktorlar bunun kaza yaptıgına eminmisiniz dedi. o zaman meleklerin çocukları korudugunu gözlerimle  görmüş oldum çünkü bir insanın o savrulmadan sonra burnunun bile kanamaması bir mucize
bu kazadan kalan tek şey ayşenin piskolejisinin bozulması oldu bir sene kadar evden dışarıya çıkmak istemedi bisiklet görse bile korkar oldu ama elhamdülillah şimdi atlattı
artık tek başına bile egitime gidip geliyor :)
şimdi bunları yazarken sanki o anları tekrar yaşadım
« Son Düzenleme: Temmuz 18, 2009, 12:28:46 ÖÖ Gönderen: Bilge »

Çevrimdışı yade

• Yeni Üye
  • *
Acı bir hatıra
« Yanıtla #1 : Eylül 09, 2008, 09:04:20 ÖS »
sagolun allah razı olsun

Çevrimdışı yasemin85

• Yeni Üye
  • *
Acı bir hatıra
« Yanıtla #2 : Eylül 24, 2008, 03:10:15 ÖS »
Allah kardesinizi size bagilamis.

Çevrimdışı CaSaMpY

• Yeni Üye
  • *
  • OsLeM
Acı bir hatıra
« Yanıtla #3 : Nisan 30, 2009, 01:28:34 ÖÖ »
çok ilginçç.. Allah kimsenin başına vermesin.

Çevrimdışı seli

• Yeni Üye
  • *
Acı Bir Hatıra
« Yanıtla #4 : Eylül 09, 2009, 12:07:16 ÖÖ »
bu yazıyı okurken benimde aklıma bir anım geldi bir kız arkadaşım vardı beraber çalıştığımız açık bir arkadaştı süslü derdi ona sürekli saçını başını düzeltme çabasındaydı bir gün öğle paydosu dedik biraz dolaşalım karşıdan karşıya gecerken ticari taksi geldi kıza çarptı ama ne çarpış fırlattı resmen ben bir çığlık dedim öldü heralde o anda denizin ayağa kalktığını gördüm dediği ilk kelime seli saçlarım bozulmuşmu  artık şoktamıydı ne dedim deniz vallahi pes hala gülerim o sözüne :D

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek