Skip to main content

Gönderen Konu: Avon Surrender Parfüm Satışı Durduruldu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

A
  • *
  • ÜST YÖNETİCİ
  • İleti: 636
Avon Surrender Parfüm Satışı Durduruldu
OP: Mart 02, 2015, 05:28:21 ÖS
2 Yıl Önce Yeniden Satışa Başlanmıştı
Daha öncede satıştan kaldırılan Surrender Parfüm çeşitleri 2013 yılında büyük bir heyecanla satışa başlanmış olup, Surrender kullanıcılarını çok mutlu etmişti, hatta bir müşterimiz tek seferde 10 tane almıştı, kendine özgü şişe tasarımı ve kalıcı kokusu ile dikkat çeken surrender parfüm serisi maalesef yine karaborsa haline gelecektir.Temsilcinizden Temin Etmeye Çalışın
Satıştan kaldırılışını fırsat bilen bazı uyanıklar ellerinde olan ürünleri fahiş fiyatlara satacaktır. Size tavsiyem çok fazla geç kalmadan size en yakın temsilciden elinde varsa parfümünüzü temin etmenizdir. Yoksa ilerleyen süreçte gittigidiyor, sahibinden, sanalpazar, n11 gibi sitelerde oldukça fahiş fiyatlara satılmaya başlanacaktır.

Sahte Surrender Parfümlere Dikkat
Yine çok sevildiği ve satıştan kaldırılışını fırsat bilen bazı uyanıklar orjinal Avon Surrender olmayan ürünleri yine fahiş fiyattan ve toptan satmaya çalışacaktır. Stok yapan temsilcilerde bile en fazla 20-30 tane olacağını unutmayın. Hiç bir temsilci 20-30 taneden fazla stok yapmaz. Çünkü her kampanya farklı fiyat olacağı için taze ürün temin edecektir.

Avon’un Diğer Parfümlerini Deneyin
Oryantal ve odunsu kokulardan oluşan Avon Surrender parfüm çeşitlerine benzer onlarca bay ve bayan parfüm markası bulunmaktadır. Sizde fahiş fiyatlara almak yerine yine aynı şekilde hayranı oalcağınız diğer avon parfümlerden birini tercih edebilirsiniz. Kadınlar için özellikle Pur Blanca, Perceive Bayan EDP tercih edebilirsiniz. Erkekler içinse Signature, Elite Gentleman gibi markalar aynı hazzı yaşatacaktır.

Yeniden Satışa Çıkar mı?
Daha öncede satıştan kaldırılan Avon Surrender parfüm çeşitleri uzun bir ayrılığın ardından satışa sunulmuştu, satışta olmadığı süreçte en çok sorulan parfümler arasında yer aldığı söylenebilir. Kesin bir bilgi olmamakla birlikte muhtemelen bir süre sonra tekrardan satışa çıkacaktır. Böylesi haberi vermek için bekliyoruz.

https://www.satistemsilcileri.com/avon-surrender-parfum
  • IP logged
« Son Düzenleme: Mart 23, 2019, 03:27:35 ÖS Gönderen: YOLCU »

Y
  • *
  • ÜST YÖNETİCİ
  • İleti: 6401
Avon Surrender Parfüm Satışı Durduruldu
#1: Mart 23, 2019, 03:28:21 ÖS
Değerli arkadaşlar severek, beğenerek kullandığınız parfüm tekrardan satışa çıkıyor. Konudaki yer alan link güncellenmiştir. Satın almak için tıklayabilirsiniz.
  • IP logged

 
Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek